"Kveteto je okouzlující zahrada plná nádherných květin a šikovné ruce Anny. Se svatebním kvítím jsme byli moc spokojeni. Nádherná kombinace. Květiny vydrželi přes týden krásné... "

Iveta

"Krásnější květiny na svatbu jsme si opravdu přát nemohli :-) Na farmě jsme se před svatbou byli osobně podívat a vše domluvit a byli jsme nadšení! Ekologicky vypěstované květiny v krásném prostředí a přátelský a profesionální přístup na nás udělal opravdu dojem..."

Kristýna

"Nejlepší možná volba květin pro moji lučno-lesní-podzimní svatbu! Kveteto předčilo veškeré mé sny a udělali tak krásnou výzdobu, až se mi doslova tajil dech. Profesionální a zároveň extrémně milý a vřelý přístup. Pokud máte představu v hlavě, ale neumíte ji přesně přenést do slov, Anina z Kveteto je to pravé, co potřebujete..."

Káťa

Nádherná květinová výzdoba celé svatby, něžná, zářivá, vkusná, přesně na míru dle požadavků. Nejlepší volba, děkujeme!

Zuzana

"Nádherné květiny - děkuji za zkrášlení dnů! Kveteto jsem objevila díky trhům na Kubánském náměstí!"

Marta

"...přála jsem si pěkně barevnou, veselou, venkovskou lučně-polní kytičku a to, co jsem si v pátek večer před svatbou na tomto krásném místě vyzvedla, ještě o mnoho víc předčilo má očekávání!...Všichni svatební hosté mohli na kytičkách oči nechat a neustále se vyptávali, odkud je máme."

Linda

"...Ve všech požadavcích nám vyšlo maximálně vstříc - a když jsme v něčem úplně neměli představu, přispěchalo na pomoc se svojí zkušeností. Vše krásně šlapalo a během svatby odvedlo Kveteto skvělou práci. Moc oceňuji vstřícný přístup v době předsvatebního shonu :-). A to hlavní – květiny byly krásné a ještě k tomu nám dělaly radost i dlouho po svatbě!"

Markéta

Děkujeme za důvěru!

"Kveteto nám připravilo nádhernou červnovou květinovou výzdobu, požadovaný mix barev byl velmi dobře splněn, kytice voní v podstatě dodnes :D (v usušené podobě)...Všechny kytice byly famózní a Kveteto bych si rozhodně objednala znovu!"

Adéla

"Měli jsme naprosto nádherné a kouzelné kytky na svatbu v lese v Českém Ráji. V kytici jsem měla třeba mátu, maliní a orlíčky a úplně mě to dojalo..."

Hanka

"...Absolutně všechno bylo perfektní! Extrémně vstřícná a přátelská domluva všech náležitostí, která se mnou jako nerozhodnou nevěstou určitě nebyla jednoduchá. Naprosto profesionální, samostatná a rychlá práce ve svatební den. No a samotné kytičky. Když jsem poprvé přišla k nazdobenému svatebnímu stolu, zatajil se mi dech..."

Péťa

Nádherné květiny, vypěstované lokálně a udržitelně, skvělá komunikace a parádní uchopení požadovaného stylu :) Věneček mi vydržel na hlavě od rána do rána a byl pořád jako čerstvý! Děkujeme, že naše svatba byla díky vám opravdu krásná!

Jolana