top of page

"Kveteto je okouzlující zahrada plná nádherných květin a šikovné ruce Anny. Se svatebním kvítím jsme byli moc spokojeni. Nádherná kombinace. Květiny vydrželi přes týden krásné... "

Iveta

"Krásnější květiny na svatbu jsme si opravdu přát nemohli :-) Na farmě jsme se před svatbou byli osobně podívat a vše domluvit a byli jsme nadšení! Ekologicky vypěstované květiny v krásném prostředí a přátelský a profesionální přístup na nás udělal opravdu dojem..."

Kristýna

myrty, vývazky pro svatebčany, lýkový. provázek na buxusu

"Nejlepší možná volba květin pro moji lučno-lesní-podzimní svatbu! Kveteto předčilo veškeré mé sny a udělali tak krásnou výzdobu, až se mi doslova tajil dech. Profesionální a zároveň extrémně milý a vřelý přístup. Pokud máte představu v hlavě, ale neumíte ji přesně přenést do slov, Anina z Kveteto je to pravé, co potřebujete..."

Káťa

Nádherná květinová výzdoba celé svatby, něžná, zářivá, vkusná, přesně na míru dle požadavků. Nejlepší volba, děkujeme!

Zuzana

aranžmá na svatební hostinu, aranžmá na oltář, květinová dekorace, slunečnice, chickenwire

"Nádherné květiny - děkuji za zkrášlení dnů! Kveteto jsem objevila díky trhům na Kubánském náměstí!"

Marta

"...přála jsem si pěkně barevnou, veselou, venkovskou lučně-polní kytičku a to, co jsem si v pátek večer před svatbou na tomto krásném místě vyzvedla, ještě o mnoho víc předčilo má očekávání!...Všichni svatební hosté mohli na kytičkách oči nechat a neustále se vyptávali, odkud je máme."

Linda

"...Ve všech požadavcích nám vyšlo maximálně vstříc - a když jsme v něčem úplně neměli představu, přispěchalo na pomoc se svojí zkušeností. Vše krásně šlapalo a během svatby odvedlo Kveteto skvělou práci. Moc oceňuji vstřícný přístup v době předsvatebního shonu :-). A to hlavní – květiny byly krásné a ještě k tomu nám dělaly radost i dlouho po svatbě!"

Markéta

Děkujeme za důvěru!

"Kveteto nám připravilo nádhernou červnovou květinovou výzdobu, požadovaný mix barev byl velmi dobře splněn, kytice voní v podstatě dodnes :D (v usušené podobě)...Všechny kytice byly famózní a Kveteto bych si rozhodně objednala znovu!"

Adéla

"Měli jsme naprosto nádherné a kouzelné kytky na svatbu v lese v Českém Ráji. V kytici jsem měla třeba mátu, maliní a orlíčky a úplně mě to dojalo..."

Hanka

"...Absolutně všechno bylo perfektní! Extrémně vstřícná a přátelská domluva všech náležitostí, která se mnou jako nerozhodnou nevěstou určitě nebyla jednoduchá. Naprosto profesionální, samostatná a rychlá práce ve svatební den. No a samotné kytičky. Když jsem poprvé přišla k nazdobenému svatebnímu stolu, zatajil se mi dech..."

Péťa

kytice pro nevěstu modrá bílá červená barevná, svatební kytice

Nádherné květiny, vypěstované lokálně a udržitelně, skvělá komunikace a parádní uchopení požadovaného stylu :) Věneček mi vydržel na hlavě od rána do rána a byl pořád jako čerstvý! Děkujeme, že naše svatba byla díky vám opravdu krásná!

Jolana

bottom of page