258B58AF-70FF-4F40-9B4A-D8868B101DE0.JPG

KVETETO.

Workshop přímo u nás na farmě!
V nabídce máme momentálně dva druhy workshopů. Zakoupit je můžete na našem eshopu.
IMG_0289.JPG

NEDĚLE NA FARMĚ

KVĚTINOVÝ WORKSHOP

IMG_0418.JPG

PROCHÁZKA PO FARMĚ

PROHLÍDKA&SBĚR

Přijďte si s námi zpříjemnit nedělní den, pohladit svou duši, přivonět ke květinám z ekologické farmy, strávit čas v klidu u kávy a něčeho dobrého… Přijďte s námi tvořit, poznávat a to vše s láskou a šetrností k přírodě. Přijďte poznat květiny trochu jinak, podlehnout kouzlu vázání kytic a nahlédnout pod pokličku naší české ekologické květinové farmy!

Co s námi zažijete?

Protáhneme Vás všemi zákoutími naší farmy, ukážeme Vám kde co roste a budete mít možnost si i sami nastříhat květiny, které Vám padnou do oka. V naší pracovní stodole si spolu uvážeme kytici (či dvě) a ještě něco navíc - ale to je překvapení!

U obídku a kafe si povíme co víme i nevíme, řekneme Vám jaké jsou příběhy našich květin od semínka až po květinu připravenou ke sběru,  jak probíhá samotné sklízení, následná péče a uchování. 

Povíme si jaké jsou techniky a triky při vázání květin. Při samotném tvoření Vám budeme vždy při ruce. 

Jelikož pěstujeme různé druhy zeleniny, můžete se těšit na dobrůtku z našich a lokálních potravin.

 

Délka workshopu

Přibližně 6 hodin – startujeme v 10:00 a končíme cca v 16:00.

 

Kolik se nás sejde?

Abychom se Vám mohli plně věnovat a všichni jsme si to užili - máme omezenou kapacitu - minimálně 6 lidí a maximálně 10.

Pokud by nás bylo méně, domluvíme se na posunutí termínu nebo vrácení zaplacené částky.

 

Cena workshopu?

4 495 Kč

 

Po zakoupení Vám přijde poštou poukaz na workshop.

Termíny?

zbývá jen

21.8.2022

 

Kam za námi?

Setkáme se ve vesničce jménem Leština (Leština 4, Slapsko), která se nachází na hranici Jihočeského a Středočeského kraje.

Dostanete se k nám pouze vlastní dopravou a zaparkujete přímo u nás.

Rádi bychom vyšli vstříc i těm, kteří nemají možnost se k nám dopravit po vlastní ose, proto pokud máte možnost dojet vlakem do Olbramovic, tak si tam na vás po předchozí domluvě počkáme :).

 

Co s sebou?

Abyste se nemuseli vůbec o nic starat a mohli si jen užít čas na naší farmě, bude pro Vás vše připravené – nůžky, vázací materiál...

 

Jelikož se sejdeme za každého počasí, jen vás poprosíme, abyste se oblékli do pohodlného oblečení, kterému nevadí ani mokrá tráva. Nezapomeňte přizpůsobit i boty :).

 

V případě, že byste se nemohli v daný termín zúčastnit našeho květinového workshopu, bude potřeba za sebe najít náhradu. Pokud nás kontaktujete včas (min 30 dní předem), zkusíme najít volné místo na  jiném termínu stejného workshopu.

Na světě je přece krásně....a jak je na květinové farmě? Máte jedinečnou příležitost zažít, jak funguje česká ekologická květinová farma a nahlédnout pod pokličku dění na farmě... Přijďte si s námi zpříjemnit den, přivonět ke květinám z ekologického zemědělství a poznat nepoznané!

Co s námi zažijete?

Protáhneme Vás všemi zákoutími naší farmy, ukážeme Vám kde co roste a budete mít možnost si nastříhat 2 kýbly voňavých květin různých druhů a barev, které Vám padnou do oka.

Povíme Vám vše co víme i nevíme, řekneme Vám jaké jsou příběhy našich květin od semínka až po květinu připravenou ke sběru. Jak probíhá samotné sklízení, následná péče a uchování. Jaké nářadí používáme, abychom byli k našim květinám a k přírodě co nejšetrnější.  Odpovíme Vám na Vaše otázky.

 

Délka procházky a sběru

Strávíme spolu přibližně 2 hodiny.

 

Kolik se nás sejde?

Je pouze na Vás, jestli dorazíte sami nebo si s sebou vezmete parťáka a přijedete ve dvou, budeme jen Vaši :).

 

Cena?

2 695 Kč

Termín?

Bude na naší domluvě, v jaký den a čas bude prohlídka a sběr květin probíhat. Jisté je, že to bude v červnu/červenci/srpnu/září. Doporučená denní doba je 8.00-10:00 nebo 17:00-19:00, tak budou květiny v nejlepší kvalitě!

 

Kam za námi?

Setkáme se ve vesničce jménem Leština (Leština 4, Slapsko), která se nachází na hranici Jihočeského a Středočeského kraje.

Dostanete se k nám pouze vlastní dopravou a zaparkujete přímo u nás.

 

Co s sebou?

Abyste se nemuseli vůbec o nic starat a mohli si jen užít čas na naší farmě, bude pro Vás vše připravené – nůžky i kýbly na květiny.

 

Jelikož se sejdeme za každého počasí, jen vás poprosíme, abyste se oblékli do pohodlného oblečení, kterému nevadí ani mokrá tráva. Nezapomeňte přizpůsobit i boty :).

V případě, že byste se nemohli v daný termín zúčastnit našeho květinového workshopu, prosíme o kontaktování minimálně týden předem. Vymyslíme spolu nový termín.

Naše workshopy jsou určeny pro květinové nadšence, ty kteří chtějí vědět co se skrývá za pěstováním českých květin na ekologické farmě, nejsou primárně určeny pro profesionální floristy.

 

Každý workshop bude jedinečný stejně tak, jako jste vy a naše květiny! Máte se na co těšit!

Vaši Kveteťáci :)

  • Instagram
  • Facebook

Víte, kdo je vypěstoval!